kreseq napisał(a): 
Bardzo pozytywny wynik meczu. Polonia chyba puchnie...i dobrze.
Piast jutro zagra w bardzo oslabionym skladzie wiec nie sadze by na naszym terenie ( mimo braku dopingu ) bylo ich stac na cos wiecej niz 3-4 strzaly na bramke Muchy w tym jeden celny wybroniony
|
Widziałeś mecz?
Kiedyś wrócą tamte lata... 1946... 2000... 2011?
|