|
Mam nadzieje że nikomu nie wpadnie do głowy pomysł sprowadzenia Garguły. W sumie mieliśmy farta w zimie, że Garguła i jego menager to analfabeci albo debile i nie wiedzą co podpisują i ostatecznie do nas nie trafił. Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że mielibyśmy drugiego Łobodzinskiego, a Jirsak to by grał tylko w PE. Sparzyliśmy się na dwóch wynalazkach Leo, nie ma sensu ryzykować po raz trzeci.
|