Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3808
Stary 25.09.2008, 20:07
Dobrze że Tottenham wygrał bo inaczej ich trener by poleciał - a wiadomo nowy trener - każdy chce się pokazać i mogli by wtedy zagrać z nami na 120 %.

Wydaje mi się że jednak obecnie im nie zależy na PUEFA
1. transfery graczy którzy w pucharach nie moga grać
2. odpuszczenie po zdobyciu bramki na 2:1 - zrobili co musieli i wystarczy
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 25.09.2008 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując