|
Dobrze że Tottenham wygrał bo inaczej ich trener by poleciał - a wiadomo nowy trener - każdy chce się pokazać i mogli by wtedy zagrać z nami na 120 %.
Wydaje mi się że jednak obecnie im nie zależy na PUEFA
1. transfery graczy którzy w pucharach nie moga grać
2. odpuszczenie po zdobyciu bramki na 2:1 - zrobili co musieli i wystarczy
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 25.09.2008 o godz. 21:39.
|