Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1781
Stary 19.09.2008, 21:47
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
aha, a słupka po strzale Rogera to nie widziałeś?
to wszystko to jest jeden wielki przypadek. Gośc strzela w środek i nieudolny bramkarz tak odbija, że piłka ląduje na słupku i tyle. Ja tam nie widziałem jakiejś super akcji, czy czegoś w tym stylu
Odpowiedz cytując