ToTylkoJa napisał(a):

|
aha, a słupka po strzale Rogera to nie widziałeś?
|
to wszystko to jest jeden wielki przypadek. Gośc strzela w środek i nieudolny bramkarz tak odbija, że piłka ląduje na słupku i tyle. Ja tam nie widziałem jakiejś super akcji, czy czegoś w tym stylu