Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3660
Stary 19.09.2008, 13:25
kpn napisał(a):Wyświetl post
Ajax to jak na razie jest za burtą, wczoraj 3-1 u siebie przegral
Chyba Ci się z Feyenoordem pomyliło. Ajax jest już obiema nogami w fazie grupowej.
http://www.uefa.com/competitions/uef...943/index.html
Odpowiedz cytując