Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1726
Stary 19.09.2008, 13:06
LAB napisał(a):Wyświetl post
Dzis mecz naszych rywali Cracovia-Legia

Jestem ciekaw za kim bedziecie
Ja mimo wszystko chyba za Cracovia w tym meczu poniewaz wydaje sie to byc racjonale-Legia rywal do MP,Craxa nie moze spasc bo niebedzie derbow :(

Remis 0-0 i po sprawie
,
Odpowiedz cytując