|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline
|
#1726

19.09.2008, 13:06
|
LAB napisał(a): 
Dzis mecz naszych rywali Cracovia-Legia
Jestem ciekaw za kim bedziecie
Ja mimo wszystko chyba za Cracovia w tym meczu poniewaz wydaje sie to byc racjonale-Legia rywal do MP,Craxa nie moze spasc bo niebedzie derbow :(
|
Remis 0-0 i po sprawie
 ,
|
|