MatMario napisał(a):

|
Czy tylko ja widziałem faul na Cleber'ze przy tym golu? Sedzia był słabszy niż TT ale gwizdał mega po gosopdarsku...
|
a ja widziałem, że nasz wielmożny bramkarz zaczął wychodzić do piłki i się cofnął co jest podstawowym błędem w rzemiośle. inna sprawa to, że 2 statystów patrzyło się jak leci dośrodkowanie i Cleber źle sie ustawił
eh...........................