Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3588
Stary 18.09.2008, 23:08
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko ja widziałem faul na Cleber'ze przy tym golu? Sedzia był słabszy niż TT ale gwizdał mega po gosopdarsku...
a ja widziałem, że nasz wielmożny bramkarz zaczął wychodzić do piłki i się cofnął co jest podstawowym błędem w rzemiośle. inna sprawa to, że 2 statystów patrzyło się jak leci dośrodkowanie i Cleber źle sie ustawił

eh...........................
Odpowiedz cytując