MatMario napisał(a):

|
Czy tylko ja widziałem faul na Cleber'ze przy tym golu? Sedzia był słabszy niż TT ale gwizdał mega po gosopdarsku...
|
Jestem dokladnie tego samego zdania Bent wsparł sie na Cleberze i Cleber nie mail szans wyskoczyc do pilki. FAUL!
Gra Wislakow mogla sie dzis podobac, brawa dla wszystkich zabraklo naprawde nie wiele.
Gdy by nie Pawełek spokojnie moglo by byc ze 3:1 albo i wiecej wiec dajcei sobie na wstrzymanie. BRAWO MARIO!