Wyświetl pojedynczy post
Tomek_TS
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Zelczyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3562
Stary 18.09.2008, 22:33
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko ja widziałem faul na Cleber'ze przy tym golu? Sedzia był słabszy niż TT ale gwizdał mega po gosopdarsku...
Jestem dokladnie tego samego zdania Bent wsparł sie na Cleberze i Cleber nie mail szans wyskoczyc do pilki. FAUL!

Gra Wislakow mogla sie dzis podobac, brawa dla wszystkich zabraklo naprawde nie wiele.

Gdy by nie Pawełek spokojnie moglo by byc ze 3:1 albo i wiecej wiec dajcei sobie na wstrzymanie. BRAWO MARIO!
Odpowiedz cytując