Haidar napisał(a):

Wszyscy forumowicze, ktorzy grali, graja lub maja zamiar zaczac grac w Lineage II piszcie. Wszystko na temat tej gry!
Pozdrawiam
|
Grałem na serverze Noobwars z ratami x2 (polecam!) !! Byłem pierwszym tankiem z 3 klasą! pierwszym tankiem z noblesse, pierwszym hero tankiem na serverze. Było fajnie, niestety życie mnie dopadło. Obecnie nie mam czasu na granie w L2, ale bardzo mile wspominam czas spędzony w tej grze, zwłaszcza c1 i odkrywanie nowych miejsc, to było coś niesamowitego. Ruiny, Cruma Tower, Giant Cave... ehhh
[FajQ napisał(a):
|
Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6
|
LOL 1.6? toż to staroć. Grałem kiedyś w 1.6 ale po przejściu na CS: Source nie wyobrażam sobie powrotu. To tak jakbym miał nagle przesiąść się z XP na Windows 95!

Bo taka jest mniej więcej różnica między SOURCE a 1.6.
edit.
Prosiłbym o nie zaśmiecanie tematu o Lineage II jakimiś starymi FPS. Fani CSS mają swój osobny temat
