Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 18.09.2008, 16:48
Haidar napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy forumowicze, ktorzy grali, graja lub maja zamiar zaczac grac w Lineage II piszcie. Wszystko na temat tej gry!

Pozdrawiam
Grałem na serverze Noobwars z ratami x2 (polecam!) !! Byłem pierwszym tankiem z 3 klasą! pierwszym tankiem z noblesse, pierwszym hero tankiem na serverze. Było fajnie, niestety życie mnie dopadło. Obecnie nie mam czasu na granie w L2, ale bardzo mile wspominam czas spędzony w tej grze, zwłaszcza c1 i odkrywanie nowych miejsc, to było coś niesamowitego. Ruiny, Cruma Tower, Giant Cave... ehhh

[FajQ napisał(a):
Moim zdaniem jedyna gra warta zamulania to Counter Strike 1.6
LOL 1.6? toż to staroć. Grałem kiedyś w 1.6 ale po przejściu na CS: Source nie wyobrażam sobie powrotu. To tak jakbym miał nagle przesiąść się z XP na Windows 95! Bo taka jest mniej więcej różnica między SOURCE a 1.6.

edit.
Prosiłbym o nie zaśmiecanie tematu o Lineage II jakimiś starymi FPS. Fani CSS mają swój osobny temat
Odpowiedz cytując