Tom'ash napisał(a):

|
Jak rano wygląda sytuacja na Zakopiańskiej? W rejonie Judyma. Uwiną się z tym przed październikiem?
|
Ta,uwiną się...
-"Panie kierowniku,łopata mi się złamała!!"
-"To się oprzyj o betoniarkę"
Sorry za offtopa,ale tak mi się przypomniało
A co do tematu,to spróbujcie przejechać taką boczną uliczką,jaką jest Śląska,albo rano,albo popołudniu!!Korek prawie po Cieszyńską...
Dziś korek na Alejach od 29-go Listopada po Nowy Kleparz spróbowałem ominąć przez Żabiniec,skręcając w ulice Żmujdzką...A potem zdrową do 30-lecia,wybickiego i dalej Łokietka!!Polecam,bo udało się go ominąć...