Temat: Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.09.2008, 16:04. Lineage II
Wszyscy forumowicze, ktorzy grali, graja lub maja zamiar zaczac grac w Lineage II piszcie. Wszystko na temat tej gry!

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując