Temat
:
Lineage II
Wyświetl pojedynczy post
Haidar
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1
17.09.2008, 16:04. Lineage II
Wszyscy forumowicze, ktorzy grali, graja lub maja zamiar zaczac grac w Lineage II piszcie. Wszystko na temat tej gry!
Pozdrawiam
Haidar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Haidar
Znajdź inne posty napisane przez Haidar