|
Dobrze kombinujesz ale ja bym dał kogoś... kogokolwiek na lewą za Diaza, wiem, że to nie byłby nominalny zawodnik na lewą obronę ale po ostatnich występach Juniora zaryzykowałbym kogokolwiek.. a kogo tego nie powiem, bo nie mam do czynienia na co dzień z drużyną. Może Zieńczuk... ale wtedy oznaczałoby, że wskakuję Łobo do składu więc też lipa (czyt. wychodzimy grać w 10-tkę :| )
Ktoś ma może info jak stoimy z kartkami w pucharach i kto jest zagrożony tym, że nie zagra w rewanżu za ewentualne żółtko?
|