fan01 napisał(a):

|
Tylko po co na forum? I po co jak zawsze biadolicie jakbyśmy własnie spadali do drugiej ligi po porazce z Cracovia... rece opadaja
|
A czy to nie jest przypadkiem forum kibiców Wisełki, czy temat nie dotyczy piłki nożnej i spraw związanych z drużyną ?!
Więc o co się przywalasz ?!
Osobiście uważam, że po takim
BLAMAŻU słowa krytyki, to najmniejszy wymiar kary, jaki otrzymali galacticos. Reszta była w rękach RN i B. Cupiała.
Ale jak widać znowu im się upiekło...