Wyświetl pojedynczy post
Samoth
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 16.09.2008, 07:58
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Tylko po co na forum? I po co jak zawsze biadolicie jakbyśmy własnie spadali do drugiej ligi po porazce z Cracovia... rece opadaja
A czy to nie jest przypadkiem forum kibiców Wisełki, czy temat nie dotyczy piłki nożnej i spraw związanych z drużyną ?!
Więc o co się przywalasz ?!
Osobiście uważam, że po takim BLAMAŻU słowa krytyki, to najmniejszy wymiar kary, jaki otrzymali galacticos. Reszta była w rękach RN i B. Cupiała.
Ale jak widać znowu im się upiekło...
Ostatnio edytowane przez Samoth : 16.09.2008 o godz. 09:13.
Odpowiedz cytując