kalashnikov2 napisał(a):

|
Klub nie zainwestuje w zabezpieczenie, bo to nie jest obiekt klubu. Oto Polska wlasnie.
|
To nie jest Polska tylko normlne myślenie. Czy ty byś remontował dom, który miałbyś wynajęty? To miasto powinno zrobić te zabezpieczenia skoro jest właścicielem stadionu. Klub ma zapewnic spokój na stadionie.
Co do stadionu to był tam ktoś w pobliżu niego i może widział jak te ścianki szczelinowe powstają i czy są już skończone, bo jakoś do 15 miały byc skończone.