Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#592
Stary 16.09.2008, 07:37
kalashnikov2 napisał(a):Wyświetl post
Klub nie zainwestuje w zabezpieczenie, bo to nie jest obiekt klubu. Oto Polska wlasnie.
To nie jest Polska tylko normlne myślenie. Czy ty byś remontował dom, który miałbyś wynajęty? To miasto powinno zrobić te zabezpieczenia skoro jest właścicielem stadionu. Klub ma zapewnic spokój na stadionie.
Co do stadionu to był tam ktoś w pobliżu niego i może widział jak te ścianki szczelinowe powstają i czy są już skończone, bo jakoś do 15 miały byc skończone.
Odpowiedz cytując