Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#416
Stary 15.09.2008, 13:47
szarkoz napisał(a):Wyświetl post
Ja zostaje przy tym, że mecz ułożył się nam po prostu do dupy. Pierwsza bramka to był niemal strzał życia, a ile w tym było błędu Pawełka ciężko powiedzieć, na pewno był źle ustawiony. Druga bramka to farciarski rykoszet i tak naprawdę wtedy było już po sprawie. Nasi grajkowie byli w szoku i ten szok siedział w ich głowach przez resztę czasu. W połączeniu z dobrą grą obronną Lecha, niewiele mogło z tego wyjść, mimo, że momentami rozgrywaliśmy piłkę naprawdę długo i poprawnie.

Szkoda mi Mario. Oglądałem dzisiaj powtórkę w C+ i Laskowski, zdaje się, powiedział, że tak jak rok temu przy Reymonta czarny dzień miał Dolha, tak wczoraj miał go Pawełek.
Umówmy się,, Mario jako Mariusz Pawełek to świetny gość. Ale bramkarzem jakiego potrzebuje Wisła to nie jest,,,, On ma dość często czarne, może nie dni, ale akcje na pewno. Incydent z fuckiem nie powinien się zdarzyć. Niech się nie bawi w Boruca i zachowa klasę.
Odpowiedz cytując