Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 14.09.2008, 18:50
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Silna ,która przegrywa z takimi jak Arka i Bełachatów....Ja rzełbym bardziej zmotywowaną.
wiem że nie lubisz Lecha ja również ale na Twoje nieszczęście Lech jest dobra drużyna a że był jeszcze na dodatek cholernie zmotywowany to rozbił nas w stylu a'la Barcelona.
4:1 z każdym pokdreślam każdym Polskim zespołem i nie tylko jest kompromitacja a na dodatek u nas to już jest mega porażka.
tak po ochłonięciu(bana nie chciałem zarobić ) to chyba Skorża za bardzo dał odpoczac chłopakom podczas przerwy na repre. i teraz to wyłazi..
nie ma co dobijac Pawełka łobodzińskiego czy Cantoro bo zwykle prezentuja podobny styl gry , tylko że zwykle reszta gra dobrze (lub bardzo jak z Barcą) a dzis tego nie było i skończyło sie jak sie skończyło.
Marcelo przyda sie nam jak mało kto bo Claber ma swoje lata a Głowa po kontuzji narazie to dośc piach grał.
Bedzie lepiej napewno . oby w Londynie zagrać lepiej bo moze być krucho....
Odpowiedz cytując