Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 14.09.2008, 10:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie tylko On sobie nie poradził z Odrą Wodzisław - ale wolałbym Iwańskiego niż Łobodzińskiego w Wiśle! Mimo wszystko więcej pożytku z niego
Ja ,szczerze mowiac uwazam ,ze w chwili obecnej obaj to przecietniacy i zadnego bym w Wisle nie widzial.Zasadnicza roznica pomiedzy jednym a drugim to koszty-bagatela drobne 250 tys €-czyli taki Junior Diaz na przyklad.
Odpowiedz cytując