Ogryzek napisał(a):

Nie tylko On sobie nie poradził z Odrą Wodzisław - ale wolałbym Iwańskiego niż Łobodzińskiego w Wiśle! Mimo wszystko więcej pożytku z niego
|
Ja ,szczerze mowiac uwazam ,ze w chwili obecnej obaj to przecietniacy i zadnego bym w Wisle nie widzial.Zasadnicza roznica pomiedzy jednym a drugim to koszty-bagatela drobne 250 tys €-czyli taki Junior Diaz na przyklad.