kalashnikov2 napisał(a):

Pleksa jest potrzebna, ale dwukrotnie wyższa, miedzy E3 a E4 i miedzy E4 a E5. Na pozostalych sektorach nie jest potrzebna. Zreszta jaki jest sens jej istnienia, skoro nadal wszyscy mogą bez problemu śmigać między sektorami dolem albo górą?
Obawiam się braku wysokiej siatki wylapującej kamienie etc. Wyobrażacie sobie jaki bedzie skandal, gdy ktoś powtorzy wyczyn z meczu z Arką i rzuci w Anglików młotkiem ewakuacyjnym skradzionym z autobusu?
Klub nie zainwestuje w zabezpieczenie, bo to nie jest obiekt klubu. Oto Polska wlasnie.
|
po pierwsze jak odkopią rowy,to dołem juz nie będzie pewnie dało sie przejść,a po drugie jeżeli zechcą to i góra coś wymyslą aby przechodzenie nie było możliwe.poza tym,co innego gdy jednoczesnie przechodzą pojedyncze osoby,a co innego gdy naraz ruszy ich np 600 czy 700