Temat: Dojazd
Wyświetl pojedynczy post
Javier
Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 13.09.2008, 16:02
Tira.mi.su napisał(a):Wyświetl post
Może się zdarzyć, że nie wsiądziesz w pierwszy. Ale za to atmosfera wspaniała ;P. 18 też dojedziesz niedaleko rynku, a stamtąd na pociąg już niedaleko.. Ale jak masz na styk proponuję piechotką, bo czasami są dłuższe postoje ;P.
18 nie jeździ, ze względu na remonty!
Odpowiedz cytując