Tira.mi.su napisał(a):

|
Może się zdarzyć, że nie wsiądziesz w pierwszy. Ale za to atmosfera wspaniała ;P. 18 też dojedziesz niedaleko rynku, a stamtąd na pociąg już niedaleko.. Ale jak masz na styk proponuję piechotką, bo czasami są dłuższe postoje ;P.
|
18 nie jeździ, ze względu na remonty!