Sensej napisał(a):

Lepiej wziasc tak
A 1 8 9 16 17
B 2 7 10 15 18
C 3 6 11 14 19
D 4 5 12 13 20
Według zapisów i spokoj
|
popieram.
F_A_B napisał(a):

"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."
Sprawdzić wynik to nie problem, wystarczy zajrzeć do historii rozegranych partii, także obustronne walkowery były by bezsensu.
Pozdrawiam
|
racja nie pomyslalem o tym.
Niemniej mamy chyba do czycnienia z powaznymi ludzmi i mam nadzieje ze to tylko takie dywagacje...
michu-kozlowek napisał(a):

|
I jeszcze pytanie- jeżeli dwie osoby w danej grupie, zakończą grę z takim samym wynikiem punktowym (zajmują miejsce dające awans), promocję do dalszej rozgrywki rozstrzyga wynik bezpośredniego pojedynku czy różnica punktów we wszystkich rozegranych meczach?
|
Regulamin napisał(a):

|
5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy.
|
mysale ze to najsprawiedliwsze rozwiazanie