Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.09.2008, 13:22
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Lepiej wziasc tak
A 1 8 9 16 17
B 2 7 10 15 18
C 3 6 11 14 19
D 4 5 12 13 20

Według zapisów i spokoj
popieram.
F_A_B napisał(a):Wyświetl post
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."

Sprawdzić wynik to nie problem, wystarczy zajrzeć do historii rozegranych partii, także obustronne walkowery były by bezsensu.
Pozdrawiam
racja nie pomyslalem o tym.
Niemniej mamy chyba do czycnienia z powaznymi ludzmi i mam nadzieje ze to tylko takie dywagacje...

michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze pytanie- jeżeli dwie osoby w danej grupie, zakończą grę z takim samym wynikiem punktowym (zajmują miejsce dające awans), promocję do dalszej rozgrywki rozstrzyga wynik bezpośredniego pojedynku czy różnica punktów we wszystkich rozegranych meczach?
Regulamin napisał(a):Wyświetl post
5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy.
mysale ze to najsprawiedliwsze rozwiazanie
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 08.09.2008 o godz. 13:24.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując