Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.09.2008, 13:07
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Lepiej wziasc tak
A 1 8 9 16 17
B 2 7 10 15 18
C 3 6 11 14 19
D 4 5 12 13 20

Według zapisów i spokoj
Też dobry pomysł.
F_A_B napisał(a):Wyświetl post
"4. Gra odbywac bedzie sie w grupach(A,B,C,D) piecioosobowych systemem kazdy z kazdym. Po zakonczonej partii obydwie strony musza potwierdzic wynik w tym temacie. Jezeli nie bedzie ich zgody co do wyniku, sytuacje beda musieli wyjasnic swiadkowie a w razie ich braku i dalszego dziecinnego zachowania zawodnikow, zostanie przyznany obustonny walkower 0:100 ."
Jest też opcja PrinScreen, wrzucenia screena na serwer i wklejenia na forum. Nie potrzeba żadnych świadków itd. Wynik byłby ważny wówczas, jeżeli obie strony zamieszczą screena. W przypadku nie zamieszczenia screena przez przeciwnika, sprawę rozstrzygnie historia rozgrywanych partii.

I jeszcze pytanie- jeżeli dwie osoby w danej grupie, zakończą grę z takim samym wynikiem punktowym (zajmują miejsce dające awans), promocję do dalszej rozgrywki rozstrzyga wynik bezpośredniego pojedynku czy różnica punktów we wszystkich rozegranych meczach?
Ostatnio edytowane przez michu-k : 08.09.2008 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując