Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3951
Stary 08.09.2008, 08:23
mario69 napisał(a):Wyświetl post
No nie jak pięść do nosa, bo nie porównuje piłkarzy, a sytuacje

Garguła też miał ponoć klauzule w kontrakcie z GKS-em na 400tys euro(czy jakoś tak), a okazało się, że musi zostać w klubie, bo była zmiana w jego kontrakcie. Może nie są to identyczne sytuacje, ale chodzi o trudności w przejściach z klubu do klubu i o zapiski w kontraktach.
Garguła nigdy nie był oficjalnie zaprezentowany w naszej koszulce jako zawodnik Wisły....I tyle w tym watku
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując