amauri1990 napisał(a):

to krzyknij na żylecie że jesteś nietykalny
zobaczymy jak długo to prawo Cie uchroni 
dobra rada, kup sobie, jeździj w niej na mecze TSu, chodź po domu, ale nie wychodź w niej na dwór
nie chcemy widzieć barw płonących na płocie na Łazienkowskiej czy innej Konwiktorskiej...
|
Ty na pewno jesteś z Krakowa?
Edit: To chyba, że tak. Bo zimny pot mnie oblał

Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern