szarkoz napisał(a):

|
nie dziwi was fakt, że w wypowiedzi zamieszczonej na formula1.com już nie ma żadnej krytyki zespołu? ciekaw jestem ile polskie pismaki dołożyły od siebie, a ile Robert powiedział tak naprawdę.
|
Powiedział to w wywiadzie przed kamerą w Polsacie