Wyświetl pojedynczy post
martin_TSW
Member
 
Od: 10.2004
Skąd: Kraków - Piaski Nowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 07.09.2008, 18:25
szarkoz napisał(a):Wyświetl post
nie dziwi was fakt, że w wypowiedzi zamieszczonej na formula1.com już nie ma żadnej krytyki zespołu? ciekaw jestem ile polskie pismaki dołożyły od siebie, a ile Robert powiedział tak naprawdę.
Powiedział to w wywiadzie przed kamerą w Polsacie
WIERNOŚĆ NA WIEKI
Odpowiedz cytując