Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Raimond
Member
Od: 08.2005
Skąd: Kraków Kurdwanów
Offline
#
530
06.09.2008, 18:21
Przykro mi to mówić, ale Leo się skończył. Nie ma pomysłu na reprezentację. Widać to od meczu z USA...
pan_premier
napisał(a):
największy pozytyw meczu to nasze dwie flagi
dokładnie
i jeszcze fajna oprawa na początku
Ostatnio edytowane przez Raimond : 06.09.2008 o godz. 18:24.
Raimond
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raimond
Znajdź inne posty napisane przez Raimond