Wyświetl pojedynczy post
Raimond
Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Kraków Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 06.09.2008, 18:21
Przykro mi to mówić, ale Leo się skończył. Nie ma pomysłu na reprezentację. Widać to od meczu z USA...

pan_premier napisał(a):Wyświetl post
największy pozytyw meczu to nasze dwie flagi
dokładnie i jeszcze fajna oprawa na początku
Ostatnio edytowane przez Raimond : 06.09.2008 o godz. 18:24.
Odpowiedz cytując