Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 06.09.2008, 16:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A zwolennikom 23 osobowej kadry walczącej o wszystko dodam - choćbyśmy wygrali PE i PP, to nam się utrzymanie zawodników nie zwróci. Za te puchary są śmieszne pieniądze i cały ich sens dla nas w ich kompletnym braku jakiegokolwiek prestiżu - co umożliwia nam ogrywanie tam młodzieży(zarówno tej rokującej, jak i "młodych talentów" - a nuż ich ktoś od nas odkupi?) i rekonwalescentów.
w kontekscie pucharu uefa lepiej zdobyć PP niż zająć drugie miejsce w lidze. No ale my mamy inne cele więc też można odpuścić
Odpowiedz cytując