Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline
#
2120
06.09.2008, 12:54
Zwitter
napisał(a):
Coś mi się popieprzyło z komputerem a konkretniej to chyba z biosem.
Mianowicie, gdy włączam komputer wyświetla się najpierw taki obrazek:
http://img158.imageshack.us/my.php?i...1530792yv9.jpg
później jest to:
http://img296.imageshack.us/my.php?i...9529649ok2.jpg
a na końcu to:
http://img262.imageshack.us/my.php?i...4703513sc0.jpg
po tym wszystkim komputer "czyta" stacje dyskietek i dopiero po tym wszystkim wczytuje się Windows. Powiem od razu, że czegoś takiego wcześniej nie było
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, denerwuje mnie to strasznie i chciałbym się pozbyć jakoś tego problemu. Powiedzcie o co w tym chodzi lub odeślijcie mnie na jakieś inne forum, czy coś...
Nie za bardzo się na tym znam ale na ostatnim obrazku na dole pisze żeby zainstalować Xpress Recovery2 z płyty Gigabyta
Może pomoże
I
TSW Fanatyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSW Fanatyk
Znajdź inne posty napisane przez TSW Fanatyk