Wyświetl pojedynczy post
K_2
Banita
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1610
Stary 04.09.2008, 13:33
szprotson napisał(a):Wyświetl post
w końcu zdobyli ...8x MP!.

8 ta cudowna liczba.....

Real idąc takim tokiem to mógłby sobie gwiazdek nawalić...

A mowia ,ze Warszawskie kompleksy to sciema.Ruch,Gornik,Wisła maja zlota gwiazdke to i Legia musi miec
Odpowiedz cytując