FajQ napisał(a):

A co ty myślisz że Wisła nie pogubi ?
|
Ja myśle że nie pogubi.Poza jednym sezonem nazwijmy to rodzynkiem 2 lata temu w ostanich latach nie przypominam sobie aby Wisła gubiła punkty z kelnerami z czym zarówno Legia i Lech nasi teoretycznie najwięksi rywale mają od dawna duże problemy.
Cytat:
Ps: Mistrzem będzie Wisła
|
Wiadomo,oczywista oczywistość
