Wyświetl pojedynczy post
Zbychu
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: historycznie z Małopolski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1588
Stary 01.09.2008, 05:59
FajQ napisał(a):Wyświetl post
A co ty myślisz że Wisła nie pogubi ?
Ja myśle że nie pogubi.Poza jednym sezonem nazwijmy to rodzynkiem 2 lata temu w ostanich latach nie przypominam sobie aby Wisła gubiła punkty z kelnerami z czym zarówno Legia i Lech nasi teoretycznie najwięksi rywale mają od dawna duże problemy.




Cytat:
Ps: Mistrzem będzie Wisła
Wiadomo,oczywista oczywistość
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując