MatMario napisał(a):

|
Chyba takiego nei ma. Jak dotykowy ekran to wtedy nie ma klaiatury. Bo po co przyciski jak sie wyswietla na dotykowym?
|
Otóż mylisz się, bo wiele takich fonów jest, m. in. Sony Ericsson P1, tylko że ten akurat nie ma chyba GPSa. Co do palmtopa z tymi wszystkimi funkcjami co napisał Konrad, to nie wiem czy takie są bo się nie znam, ale jeśli chodzi o telefon to chyba najbliższa będzie Nokia N95. Ma zwykłą klawiaturę, ma GPS ale brakuje dotykowego ekranu