Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1965
Stary 31.08.2008, 15:26
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Chyba takiego nei ma. Jak dotykowy ekran to wtedy nie ma klaiatury. Bo po co przyciski jak sie wyswietla na dotykowym?
Otóż mylisz się, bo wiele takich fonów jest, m. in. Sony Ericsson P1, tylko że ten akurat nie ma chyba GPSa. Co do palmtopa z tymi wszystkimi funkcjami co napisał Konrad, to nie wiem czy takie są bo się nie znam, ale jeśli chodzi o telefon to chyba najbliższa będzie Nokia N95. Ma zwykłą klawiaturę, ma GPS ale brakuje dotykowego ekranu



Odpowiedz cytując