depeche87 napisał(a):

|
Tak masz racje 90%. Za wyjątkiem WIsly i Lecha które dzieli przepaść nad resztą ligi polskiej...
|
A w czymże to Amica odstaje od reszty ligi aż tak strasznie?Zagrali kilka meczów w tym jeden w leb u siebie z ogórkami i już o jakiejś przepaści piszesz? weź się zastanów.