ToTylkoJa napisał(a):

jeśli transfer Astiza dojdzie do skutku, to w 3 klubach utworzą się bardzo ciekawe środki obron:
Legia Astiz-Choto
Wisła Głowacki-Cleber
Lech Arboleda-Bosacki
Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub
|
pytanie powinno raczej brzmieć "Kogo oprócz Clebera widziałbyś w obronie z piątki wymienionych?"
