Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1481
Stary 27.08.2008, 16:38
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
jeśli transfer Astiza dojdzie do skutku, to w 3 klubach utworzą się bardzo ciekawe środki obron:

Legia Astiz-Choto

Wisła Głowacki-Cleber

Lech Arboleda-Bosacki

Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub
pytanie powinno raczej brzmieć "Kogo oprócz Clebera widziałbyś w obronie z piątki wymienionych?"
Odpowiedz cytując