Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2568
Stary 26.08.2008, 23:31
Thomé napisał(a):Wyświetl post
Chyba byłem na innym meczu! Obserwowałem Zieńczuka przez większą część drugiej połowy i grał żałośnie słabo. Nie biegał tylko truchtał sobie w kółko i tylko patrzył jak na jego stronie biega Alves. Poza tym strzałem, pokazał tylko tyle, że nie dorósł do gry w Europie. Gdyby miał kieszenie w spodenkach, przez cały mecz miałby w nich ręce. Drużyna zostawiła serce, a on chyba nawet się nie spocił.
Śmieszą mnie wypowiedzi że ten drewniak pokazał "dobrą postawę w defensywie".
A mnie śmieszysz ty, Marek zagrał naprawdę dobry mecz i jeśli piszesz że zagrał żałośnie słabo to nic tylko pogratulować .... wiecie czego.
Odpowiedz cytując