Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 26.08.2008, 10:20
3michal_04 napisał(a):Wyświetl post
Tak, jestem.

(...)
Szczerze mówiąc sam myślałem, że to jest jakiś przekręt, ale p. Sulgostowski rozwiał moje wszelkie wątpliwości. A to, co zrobiło weszło to już śmiech na sali...

z futbol.pl ? : )))
Boia chi molla !