|
P.N.R.I.
Od: 11.2002
Skąd: Dogville
Offline
|
#68

26.08.2008, 10:20
|
3michal_04 napisał(a): 
Tak, jestem.
(...)
Szczerze mówiąc sam myślałem, że to jest jakiś przekręt, ale p. Sulgostowski rozwiał moje wszelkie wątpliwości. A to, co zrobiło weszło to już śmiech na sali...
|
z futbol.pl ? : )))
|
|