3michal_04 napisał(a):

Tak, jestem.
Rzuciliście się na tego Filipiuka jak psy na ochłapy. Dla mnie WSZYSTKIE wasze zarzuty są bezpodstawne.
Szczerze mówiąc sam myślałem, że to jest jakiś przekręt, ale p. Sulgostowski rozwiał moje wszelkie wątpliwości. A to, co zrobiło weszło to już śmiech na sali...
|
te, co rozwiał p. Sulgostowski....
napisał tyle, że Tomasz Filipiuk nigdy nie był współpracownikiem futbol.pl .... to ja sie pytam skąd artykuły sygnowane jego nazwiskiem były w w/w serwisie i zostały usunięte