3michal_04 napisał(a):

Tak, jestem.
Rzuciliście się na tego Filipiuka jak psy na ochłapy. Dla mnie WSZYSTKIE wasze zarzuty są bezpodstawne.
Szczerze mówiąc sam myślałem, że to jest jakiś przekręt, ale p. Sulgostowski rozwiał moje wszelkie wątpliwości. A to, co zrobiło weszło to już śmiech na sali...
|
Odpowiedz nam proszę na podstawowe pytanie, które zadaje wiekszość ludzi a ja po raz 4. Czyżby odpowiedź na nie była aż tak niewygodna

Czy po prostu nie potraficie się przyznać do oczywistego błędu?
Dlaczego artykuły podpisane imieniem i nazwiskiem identycznym do zwycięzcy konkursu zostały wykasowane dokładnie w chwili powstania wątpliwości
PS. Mimo, że dziennikarzem nie jestem to będę tak jak dziennikarz zadawał to pytanie dopóki nie dostanę odpowiedzi albo.... bana.