Wyświetl pojedynczy post
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 26.08.2008, 09:42
3michal_04 napisał(a):Wyświetl post
Tak, jestem.

Rzuciliście się na tego Filipiuka jak psy na ochłapy. Dla mnie WSZYSTKIE wasze zarzuty są bezpodstawne.

Szczerze mówiąc sam myślałem, że to jest jakiś przekręt, ale p. Sulgostowski rozwiał moje wszelkie wątpliwości. A to, co zrobiło weszło to już śmiech na sali...
Odpowiedz nam proszę na podstawowe pytanie, które zadaje wiekszość ludzi a ja po raz 4. Czyżby odpowiedź na nie była aż tak niewygodna Czy po prostu nie potraficie się przyznać do oczywistego błędu?

Dlaczego artykuły podpisane imieniem i nazwiskiem identycznym do zwycięzcy konkursu zostały wykasowane dokładnie w chwili powstania wątpliwości

PS. Mimo, że dziennikarzem nie jestem to będę tak jak dziennikarz zadawał to pytanie dopóki nie dostanę odpowiedzi albo.... bana.
Ostatnio edytowane przez Devonisch : 26.08.2008 o godz. 09:51.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW