RWD napisał(a):

po fachu tzn jesteś dziennikarzem?
w takim razie chyba zbyt łatwo używasz słowa "bezpodstawne"
|
Tak, jestem.
Rzuciliście się na tego Filipiuka jak psy na ochłapy. Dla mnie WSZYSTKIE wasze zarzuty są bezpodstawne.
Szczerze mówiąc sam myślałem, że to jest jakiś przekręt, ale p. Sulgostowski rozwiał moje wszelkie wątpliwości. A to, co zrobiło weszło to już śmiech na sali...