ToTylkoJa napisał(a):

(...)
Legia Astiz-Choto
Wisła Głowacki-Cleber
Lech Arboleda-Bosacki
Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub
(...)
|
Cleber-Głowacki, a jeśli mógłbym trochę "wymieszać" te środki, to zważając na kontuzjogenność Arka zastąpiłbym go Arboledą z Lecha. Choć czysto piłkarsko uważam, że Arek jest piłkarzem lepszym destrukcyjnie i praktycznie niepopełniającym błędów.
A Cleber - wiadomo, the special one.