Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1475
Stary 25.08.2008, 20:25
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
(...)

Legia Astiz-Choto

Wisła Głowacki-Cleber

Lech Arboleda-Bosacki

Gdybyście mogli wybierać, to którą byście chcieli?
a) wybierając z tych trzech opcji
b) wybierając obronę pomijając swój klub
(...)
Cleber-Głowacki, a jeśli mógłbym trochę "wymieszać" te środki, to zważając na kontuzjogenność Arka zastąpiłbym go Arboledą z Lecha. Choć czysto piłkarsko uważam, że Arek jest piłkarzem lepszym destrukcyjnie i praktycznie niepopełniającym błędów.

A Cleber - wiadomo, the special one.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując