Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 25.08.2008, 13:41
JohnnyH napisał(a):Wyświetl post
http://wislasoccer.com/news_item_9822.htm

Z dedykacją dla RN. Po 6 meczach nasz Trener nie może wystawić 5 podstawowych zawodników......Już raz dzięki bajzlowi autorstwa Praskiego i innych specjalistów skończyliśmy na 8 miejscu. W tym wszystkim najbardziej szkoda Trenera i Nas Kibiców.

Pozdrawiam
Mnie też najbardziej żal Skorży, ale czemu szkoda Ci niektórych kibiców? Przecież część z nich pisze prosto z mostu: "Jaki protest? Przecież my popieramy politykę RN" Gdy będą narastać problemy, pojawią się porażki, pogorszy sytuacja - oni będą mieć, co chcieli i czego bronili. Wiec jeśli czegoś tu żałować, to klubu, że mimo tylu nauczek, ma nadal tak oceniających rzeczywistość kibiców.
Ostatnio edytowane przez Lemur : 25.08.2008 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując