Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1442
Stary 24.08.2008, 20:16
Ar222 napisał(a):Wyświetl post
bez obrazy (ani napinki ), ale byłbym zdumiony, gdyby było jeszcze gorzej
tyle, że Wisła też miała jedną dobra i jedną słabą połówkę w meczu z GieKaeSem Bełchatów. Idealnie nie było, ale widać, że coś się ruszyło (w końcu są sytuacje podbramkowe)
Odpowiedz cytując