Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3250
Stary 23.08.2008, 15:48
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Hernani mógłby się nadać, ale za darmo. Nie za obecną cenę, która wynosi 1 mln zł. A tyle jest gotowa wyłożyć Lechia Gdańsk.
Facet jak na nasze warunki jest ciągle młody i prezentuje przyzwoity poziom. Poziomu Żewłakowa, Clebera, Głowackiego czy nawet Choto pewnie nigdy nie osiągnie. Ale mógłby być takim odpowiednikiem Jopa czy Paszulewicza.

No, ale sprawa jego transferu jest chyba dla nas zamknięta.

BTW: ciekawy jestem rekacji kibiców Lechii. Obawiam się, że idąc do Gdańska Hernani trafi z deszczu pod rynnę.
w sumie obiecali ze po aferze rasistowskiej kupią murzina
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując