Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 22.08.2008, 23:36
1q2 ... Karny był. Prawda jest taka że Pawełek zachował się lekkomyślnie i ślizgając się po trawie nogami wpadł w Costly'ego.

Co do meczu to na miły plus zaskoczyli mnie Singlar i Kowalski. Pierwszy wydaje się silniejszy fizycznie od Marcina. Mateuszowi widać że bardzo dużo daje doświadczenie nabyte w meczach Pucharu Ekstraklasy.

Co mnie irytuje :
- Boguski musi się wziąść w garść i przestać głaskać piłkę.
- skuteczność Pawła, te dwie sytuacja. A niech upierdzieli z kopyta pod poprzeczkę a nie maca piłkę chcąc ja delikatnie posłać obok bramkarza.

Przy okazji wielkie podziękowania dla prowadzących za umiejętne zorganizowanie dopingu.

Do zobaczenia we wtorek.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując