Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#255
Stary 21.08.2008, 17:39
Przemo12 napisał(a):Wyświetl post
chcialem tylko zapytac czy rasistowskie hasla na tym forum czyli na stronie Wisły, naszego klubu, są ok?
czy modowie popierają przesłanie płynące z podpisu użytkownika wisl@k_TS http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=28174
Jako sam zainteresowany, powiem tylko że szkoda nerwów na polemikę z tobą. Mój podpis jest wyrazem mojego prywatnego zdania. Radzę spojrzeć na swój i sprawdzić czy jest on taki idealny. Z mojej strony EOT.
the end
Odpowiedz cytując