Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 21.08.2008, 17:34
Wygrana Wisły z Beitarem była niewątpliwie największym sukcesem polskich klubów w europejskich pucharach w ostatnich 3 latach. I to jeszcze trzeba wziąć pod uwagę sytuację kadrową Wisły.

To że Lech, który kupował na potęgę i od 3 lat jest konsekwentnie wzmacniany wreszcie zagrał 1 dobry mecz ze średniakiem - nic nie znaczy. Potencjał ofensywny Poznaniacy mają niezły nawet jak na PUEFA. Ale obrona ciągle gra tragicznie, co pokazał BOT. I jestem przekonany, że to wyjdzie w pucharach.

Boniek bardzo często mówi, a dopiero potem myśli. Jestem bardzo ciekaw jego opinii o grze Lecha w kolejnej fazie eliminacji, jeśli trafią na solidniejszy od Szwajcarów zespół.

W ogóle ta dyskusja i tak nie ma sensu. I Wisła i Lech dostaną bęcki i nie zagrają w fazie grupoweh PUEFA. Więc o czym tu mówimy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując