Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Przemo12
Banita
Od: 04.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
250
21.08.2008, 14:31
chcialem tylko zapytac czy rasistowskie hasla na tym forum czyli na stronie Wisły, naszego klubu, są ok?
czy modowie popierają przesłanie płynące z podpisu użytkownika wisl@k_TS
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=28174
Ostatnio edytowane przez Przemo12 : 21.08.2008 o godz. 14:39.
Przemo12
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Przemo12