Kocur napisał(a):

Śmieszą mnie ludzi którzy dostają rumieńców na widok ogłoszenia:
10 letnie auto, przebieg 90 tys. (udokumentowany )
|
no z przebiegami to zawsze są jaja
dlatego ja czuję, że będę miał problem jak będę chciał sprzedać, znaczy nikt nie uwierzy, że nie kręcony licznik, bo autko ma lekko ponad 8 lat, a przebieg dopiero 70tys
co prawda jestem drugim właścicielem, ale pierwszym był znajomy i wiem, że na pewno nic z licznikiem nie kombinował, ot jeździł niewiele, podobnie zresztą jak ja
