Temat
:
Olimpiada letnia - PEKIN 2008
Wyświetl pojedynczy post
Lunar
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
302
18.08.2008, 14:28
Kusznierewicza i Życkiego też bym nie skreślał. Mają spore szansę załapać się na pudło, a nawet powalczyć o złoto.
Lunar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lunar
Znajdź inne posty napisane przez Lunar