|
miszcz ortografji
Offline
|
#240

17.08.2008, 15:43
|
MicK napisał(a): 
Junior/member/senior zależy od ilości postów.
Podpis pod nickiem można otrzymać tylko od moderatora. Jest to forma pewnego wyróżnienia i szczerze to nie masz co na to liczyć.
No chyba że na "Miszcz Ortografii" lub coś w ten deseń.
|
"Miszczem" jestem ja
WiselkaMLP napisał(a): 
|
wskaz gdzie pisze z bledami ortograficznymi to bedziesz "wielki" koniec OT
|
Będę Cię obserwował
|
|