Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 17.08.2008, 15:43
MicK napisał(a):Wyświetl post
Junior/member/senior zależy od ilości postów.

Podpis pod nickiem można otrzymać tylko od moderatora. Jest to forma pewnego wyróżnienia i szczerze to nie masz co na to liczyć.


No chyba że na "Miszcz Ortografii" lub coś w ten deseń.
"Miszczem" jestem ja



WiselkaMLP napisał(a):Wyświetl post
wskaz gdzie pisze z bledami ortograficznymi to bedziesz "wielki" koniec OT
Będę Cię obserwował
Odpowiedz cytując