Kijek napisał(a):

Bydełko z Bytomia pokazało dzis "klase".
|
A o co ci dokładnie chodzi ? bo jakiś niekumaty jestem, fakt oglądałem kilka minut ten mecz i jesli chodzi o doping to non-stop praktycznie ciupali nam i Śląskowi....ale kibiców Śląska nie było....
Coś podobnie Polonia która ciupała chyba tylko w początkowej fazie pierwszej połowy, jak z tego co wiem spora liczba naszych kibiców dotarła w czasie jej trwania lub pózniej