Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 15.08.2008, 21:04
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nieee k***** skad sie tacy ludzie biorą,jak to czytam to mnie krew zalewa

NA D ANI JEDNEJ CZAPKI KOSZULKI CHORAGIEWKI CZY CZEGOKOLWIEK BARCY

To juz byla by kpina i skandal zeby po naszym mlynie pałętały sie jacys Hiszpanscy "kibice"czy ich polskie przydupasy.
Mam szczerą nadzieje, że jeśli banda 13-letnich cules "odzawszeażpogróbViscaElBarcagrandeMessijejejejBla ugrana" przesadzi i właduje się ze swoimi atrybutami tam gdzie nie trzeba, to odpowiednie osoby pokażą im, że mecz Wisły to nie piknik z rodzicami gdzie mogą się wkręcić i wymachiwać szaliczkiem gdzie chcą Może to brutalne, ale niestety prawdziwe. Sam znam kilka osób, nawet kibica Cracovii (!) który wybiera się na R22 tylko po to, żeby zobaczyć "swoje" gwiazdki z FCB.

Inna sprawa że Allegro ma podpisaną umowę z Wisłą SA, która zabrania dystrybucji produktów związanych z Wisłą SA lub ich logiem (pamiątki bez logo SA mogą być sprzedawane, co zresztą widzicie) i jedyna nadzieja w klikaniu na "Zgłoś naruszenie zasad"

Żal mi, że niektóre osoby kompletnie nie wiedzą, w co się pakują